Rok szkolny 2013/2014

 

niedziela, 16 marzec 2014 00:00

NASI LAUREACI VII ZIELONOGÓRSKICH SPOTKAŃ WIOLONCZELOWYCH

Dnia 15 marca w naszej szkole odbyła się VII edycja Zielonogórskich Spotkań Wiolonczelowych. W konkursie wzięło udział 24 uczestników prezentujących bardzo wyrównany poziom. Jury w składzie Danuta Bylica (PSM I st. w Nowej Soli), Agnieszka Orszulik (PSM I st. w Krośnie Odrz.), Sylwia Kamzelska-Bronowicka (PSM I st. w Szprotawie oraz PSM I st. w Żarach), Arkadiusz Szydło (PSM I i II st. w Zielonej Górze oraz PSM I i II st. w Żaganiu) wyłoniło grupę 13 laureatów, w której znalazło się 4 uczniów z naszej szkoły:

Aleksandra Jędruch z klasy mgr Ewy Luboch
Kamila Łuczka z klasy mgr Macieja Huszczy
Kornelia Pukacka z klasy mgr Macieja Huszczy
Kornelia Szydło z klasy mgr Arkadiusza Szydło

 Wszystkim laureatom oraz ich pedagogom serdecznie gratulujemy !

Czytany 2067 razy