START

Rekrutacja 2020/2021

Informacje

Konkursy

  • Rok szkolny 2018/2019
  • Rok szkolny 2019/2020
    • 42 Ogólnopolski Konkurs Bachowski
    • X Zielonogórskie Spotkania Wiolonczelowe
    • IV Zielonogórski Konkurs Skrzypcowy
    • "Na Dęte Nutki" - I Edycja szkolna
    • XI Prezentacje Pianistyczne Najmłodszych
    • II Lubuski Konkurs Pianistyczny
    • VIII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
    • XVI Lubuskie Spotkania Skrzypowe
    • II Szkolny Konkurs "Duety"

Sukcesy uczniów

Wydarzenia

Galeria

70 - LECIE SZKOŁY

Sukcesy uczniów

 

sobota, 06 kwiecień 2019 20:13

SUKCESY SKRZYPKÓW - III ZIELONOGÓRSKI KONKURS SKRZYPCOWY

W dniu 6 kwietnia 2019r. w auli naszej szkoły odbył się III ZIELONOGÓRSKI KONKURS SKRZYPCOWY. Do przesłuchań konkursowych przystąpiło 44 uczniów ze szkół muzycznych Regionu Lubuskiego. Naszą szkołę reprezentowała najliczniejsza grupa 16 uczniów klas skrzypiec. Jury konkursu przyznało następujące nagrody:
Grupa I
I MIEJSCE
Lilianna Banaszak kl.2 nauczyciel mgr Alicja Kwiatkowska-Niedziela
II MIEJSCE
Maja Cykowska kl. 2 nauczyciel mgr Małgorzata Tofilska
Alicja Marszałek kl. 2 nauczyciel mgr Marzena Modelska
III MIEJSCE
Patrycja Niechcielska kl. 1 nauczyciel mgr Małgorzata Tofilska
Aleksandra Konieczna kl.1
 nauczyciel mgr Małgorzata Tofilska 
Łucja Kincel kl. 1 nauczyciel mgr Małgorzata Tofilska
WYRÓŻNIENIE
Lidia Cholewa kl. 1 nauczyciel mgr Małgorzata Tofilska
Grupa II
I MIEJSCE
Pola Grondys kl.4 nauczyciel mgr Iwona Wasiak
Ada Grzebielucha kl. 4 nauczyciel mgr Iwona Wasiak
III MIEJSCE
Karolina Wilczak kl. 4 nauczyciel mgr Marzena Modelska
Grupa III
I MIEJSCE
Aleksandra Mandryk kl. 6 nauczyciel mgr Krzysztof Kowalik
II MIEJSCE
Antoni Krzyśków kl.5 nauczyciel mgr Krzysztof Kowalik
III MIEJSCE
Joanna Tumińska kl. 6 nauczyciel mgr Iwona Wasiak
Krystyna Szołtek kl.4 c.6 nauczyciel mgr Leszek Kucharuk
IV MIEJSCE
Paulina Najdek kl. 5 nauczyciel mgr Leszek Kucharuk
VI MIEJSCE
Klara Wachel kl.5 nauczyciel mgr Małgorzata Tofilska.

Jury konkursu przyznało Nagrodę specjalną za uzyskanie najwyższej punktacji konkursu - ALEKSANDRZE MANDRYK z klasy mgr Krzysztofa Kowalika.

Jury nagrodziło nauczycieli za wyróżniające przygotowanie uczniów do konkursu, dyplomy otrzymali:
mgr Alicja Kwiatkowska-Niedziela
mgr Iwona Wasiak
mgr Marzena Modelska
mgr Małgorzata Tofilska
mgr Krzysztof Kowalik
mgr Leszek Kucharuk.

Jury konkursu przyznało dyplomy dla pianistów-akompaniatorów, dyplomy otrzymali:
mgr Justyna Grondys
mgr Elżbieta Zakrzewska
mgr Iwona Ochniowska
mgr Sebastian Cieśliński.

Gratulujemy sukcesów.

Czytany 333 razy